Hakkımızda

WORLD İLKEVİM TÜRKİYE

BİR FRİNCHİSOR MARKASI OLAN WORLD İLKEVİM,YABANCI KURULUŞLARIN AKSİNE TAMAMI YEREL İSİM PATENTLİ TÜRK MARKASIDIR.

FRİNCHİSE BAYİ VE ŞUBE SİSTEMLİ ÇALIŞMAKTA OLAN PROFESYONEL GAYRİMENKUL FİRMASI WORLD İLKEVİM, TÜRKİYE VE YURTDIŞINDA BAYİLİK SİSTEMİNİN KAPILARINI BAĞIMSIZ YATIRIMCILARA ARALAMIŞTIR.

YABANCI YATIRIMCI DESTEĞİ ALMADAN YERLİ SERMAYE İLE TÜRKİYE'DE KURULMUŞTUR. TÜRKİYE GENELİ VE YURT DIŞI PROGRAMLI İŞ ORTAKLIKLARI İLE MÜŞTERİLERİNE ALICI-SATICI-YATIRIMCI DENGESİNİ OLUŞTURARAK GENİŞ AĞ YAPISINA SAHİP BİR SATIŞ VE ARACILIK HİZMETİ SUNMAKTADIR.

SEKTÖREL BAZDA SÜREKLİ GELİŞİMİ VE BÜYÜMEYİ HEDEFLEYEN WORLD İLKEVİM TEKNOLOJİ VE İLERİ DÜZEY PROFESYONEL PAZARLAMA SİSTEMİ İLE SEKTÖRE YÖN VERMEKTEDİR.

TECRÜBELİ ,DİNAMİK VE GÜVENİLİR KADROSU İLE İLKEVİMİN AİLE ORTAMINDA PROFESYONEL HİZMET DENEYİMİNİN MUTLULUĞUNUN FARKINA VARACAKSINIZ.

SİZLER'DE BİZLER İÇİN EN AZ MARKAMIZ KADAR DEĞERLİSİNİZ.

Misyonumuz

World İlkevim;2018 yılında Gayrimenkul ve İnşaat sektöründe topluma kurumsal bir hizmet verme amacıyla oluşturulmuş bir şirkettir.

Bünyesinde bulundurduğu kurumsallık cevherini potansiyel bölgesine kalite olarak sunmak için amacı doğrultusunda ilerleyen bir şirkettir.

Şu andaki varoluş amacı ilk günden beri sapmayan kalite,profesyonellik,doğru hedef doğru hizmet olarak devam etmektedir.

207
İndirimli
Gayrimenkul
1071
Videolu
Gayrimenkul
35
Banka ve Kurum
Gayrimenkulleri
924
Yeni Eklenen
Gayrimenkuller
Gayrimenkulünüzü
Satalım, Kiralayalım
Deneyimli danışmanlarımızla tanışın

Gayrimenkul Danışmanı
Olmak İstiyorum
Gayriemnkul danışmanı olmak için hemen tıkla !

Satmak veya Kiralamak İçin
Form Doldurun, Sizi Arayalım !
Satmak veya Kiralamak İçin
Form Doldurun, Sizi Arayalım !